Uvex

 

 

Niemiecka firma Uvex istnieje od blisko 100 lat.

Zaufali nam najlepsi sportowcy na świecie: Justyna Kowalczyk, Adam Małysz, Kamil Stoch i wielu innych.

Z myślą o Twoim dziecku stworzyliśmy specjalną grupę produktów, która przyciąga uwagę przede wszystkim technologiami, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dla każdego rodzica jest to decydujący argument, przy wyborze kasków, gogli oraz okularów dla swoich pociech.

Kolorowe, wesołe oraz niepowatarzalne wzory to charakterystyczne elementy całej linii produktów przeznaczonej dla wszystkich dzieci, wspaniale komponujące się z aktualną modą dziecięcą. Zabawne pingwiny, kolorowe śnieżki czy też modne samochody to tylko niektóre z grafik umieszczonych na naszych kaskach. Gogle oraz okulary zapewniają 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA,-B-C, na które Twoje dziecko jest narażone w każdych warunkach atmosferycznych.

Kolorystyka okularów i gogli to zarówno dziewczęcy róż, fuksja, błękit jak i bardziej chłopięce kolory: granatowy, srebrny lub czarny. Nasze produkty uzupełniają się wzajemnie zarówno pod kątem kolorystycznym jak i technicznym, tworząc spójną całość.

Przy wyborze naszych produktów zarówno dziecko ,zachwycone barwnymi produktami, jak i jego rodzic, dla którego najważniejsze jest bezpieczeństwo, są zadowoleni i mogą się cieszyć ze wspólnie spędzanych aktywnie chwil. Niepowtarzalne kaski dziecięce marki Uvex wyróżniają się na wszystkich stokach narciarskich, począwszy od Beskidów, poprzez Tatry, Alpy oraz Dolomity.

  • Kontakt

    Biuro: 33 49 75 042
    Adrian: 665 440 405
    E-mail: doll@doll.pl

  • Partner

    Sprawdź swój pagerank